Wirtualny Pomnik

Wirtualny pomnik Powstańców Śląskich to niezwykła aplikacja!

Na jednej ze ścian antresoli wyświetlane są imiona i nazwiska powstańców. Każdy może sprawdzić i odszukać bliską mu osobę, uczestnika Powstań Śląskich.

Wirtualny Pomnik

ZGŁOŚ POWSTAŃCA

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres (wymagane)

Wnioskuję o umieszczenie w spisie nazwisk uczestników Powstań Śląskich, prezentowanych na ekspozycji stałej Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach w aplikacji „Pomnik Powstańca” danych :

Dane uczestnika Powstań Śląskich:

Imię i Nazwisko (wymagane)

Działania w których uczestniczył (wymagane)

Dokumenty potwierdzające udział

Załącz pliki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez MPŚl. w celu aktualizacji materiałów zawartych w aplikacji „Pomnik Powstańca”.

Kliknij tu jeśli chcesz pobrać formularz do wydruku.

22
22 listopada

KONFERENCJA "ŚLĄSK - DROGA DO NIEPODLEGŁEJ"

22 listopada o 11:00 Muzeum Powstań Śląskich w partnerstwie z Instytutem Historii Uniwersytetu Śląskiego oraz Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Katowicach zaprasza na konferencję realizowaną  w ramach projektu „Śląsk – droga do Niepodległej” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego Niepodległa.
2
2 grudnia

BARBÓRKOWO-MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY

2 grudnia o 09:00 Szkolne Koło Szachowe „Jedynka” w Świętochłowicach zaprasza dzieci i młodzież miasta Świętochłowice do udziału w II BARBÓRKOWO-MIKOŁAJKOWYM  TURNIEJU  SZACHOWYM, który odbędzie się 2.
4
4 grudnia

PODSUMOWANIE PROJEKTU "ŚLADAMI SOLI ZIEMI CZARNEJ"

4 grudnia o 17:00 ZAPRASZAMY 4 grudnia 2017 r.
Back to Top